Praktyka – FG Energy

  • Praktyki
  • Gdziekolwiek

FG Energy jest dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem, dysponującym doświadczeniem w zakresie zarządzania, organizacji i realizacji projektów na całym świecie. Naszą firmę tworzy zespół wybitnych specjalistów o ponadprzeciętnym potencjale i pasji do podejmowania nowych wyzwań. Praca u nas to uczestnictwo w unikalnych projektach i możliwość sprawdzenia się w zespołach międzynarodowych. To szansa na ciągłe zdobywanie nowych doświadczeń i dostęp do najnowocześniejszych rozwiązań i technologii. Swoim pracownikom oferujemy ciekawą i pełną wyzwań pracę w nowocześnie zarządzanej firmie.

Aktualnie poszukujemy stażysty/praktykanta na odbycie praktyk zawodowych na okres 1 miesiąca

Zakres obowiązków:

– dbanie o właściwy obieg dokumentów oraz ich archiwizację

– obsługa urządzeń biurowych (np. drukarka, skaner)

– analiza dokumentacji

– współpraca z innymi działami firmy

Wymagania:

– student kierunku ekonomii, prawa, administracji lub kierunków pokrewnych

– komunikatywność

– dobra organizacja pracy

– praktyczna znajomość i sprawne posługiwanie się pakietem MS Office

Oferujemy :

– możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego

– ciekawą i pełną wyzwań pracę w centrum miasta

– możliwość podjęcia zatrudnienia po odbyciu praktyk

– pracę w zgranym zespole, chętnie dzielącym się swoją wiedzą

Szczegółowe informacje:

Miejsce pracy: Kraków

Czas rozpoczęcia pracy: od zaraz

Kontakt : tel: 790240677 email: magdalenakobus@fgenergy.pl

Aby ubiegać się o tę pracę, wyślij swoje dane e-mailem na aplikacje@wszib.edu.pl