Praktyki Studenckie w Mota-Engil

  • Praktyki
  • Kraków

MOTA-ENGIL CENTRAL EUROPE S.A.

Firma MOTA-ENGIL organizuje Praktyki wakacyjne dla studentów. Prowadzimy ciekawe inwestycje w obszarze infrastruktury i kubatury. Poszukujemy ambitnych, nastawionych na rozwój studentów kierunków inżynieryjnych w różnych lokalizacjach Polski. Zostań częścią naszego zespołu i zbuduj coś większego!

Twój zakres obowiązków

Uczestnicy praktyk, będą mieć możliwość wsparcia pracy działów w codziennych zadaniach oraz poznania specyfiki pracy w branży budowlanej

Nasze wymagania

  • Jesteś studentem kierunków: budownictwo (infrastrukturalne, kubaturowe, mostowe), geodezja, geologia, geotechnika, elektrotechnika, logistyka, transport, BHP, finanse, controlling, rachunkowość lub inżynieria środowiska

  • Jesteś osobą z pasją, chcącą się rozwijać i szukającą wyzwań

  • Potrafisz pracować samodzielnie

  • Masz zdolności analityczne

  • Umiesz się posługiwać pakietem MC Office i/lub AutoCAD

To oferujemy

  • 1, 2 lub 3 miesięczną praktykę zawodową

  • zdobycie doświadczenia w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji w branży budowlanej

  • możliwość uczenia się od najlepszych ekspertów

  • wsparcie opiekuna merytorycznego podczas trwania praktyk

  • pracę w zaangażowanych zespołach

  • samodzielną realizację projektu

Prosimy o aplikowanie poprzez formularz: https://www.pracuj.pl/praca/praktyki-studenckie-w-mota-engil-krakow,oferta,1000966560?s=7ce817d0

Aby ubiegać się o tę pracę, wyślij swoje dane e-mailem na aplikacje@wszib.edu.pl

Zamieść ofertę

pracy, praktyki, szkolenia lub pracy za granicą:

zamieść ofertę