Praktyki w Konsultingu IT – Salesforce Marketing Cloud

• Praktyki

Accenture Technology

Twój zakres obowiązków:

• Uzgadnianie i analizowanie wymagań biznesowych z klientem.
  • Projektowanie procesów biznesowych i ich konfiguracją/implementacją w oparciu o platformę Salesforce Marketing Cloud.
  • Wsparcie analityczne lub deweloperskie dla klienta i zespołu programistycznego.

Nasze wymagania:

• Chęć zdobywania doświadczenia z technologią Salesforce – konfiguracja, administracja, tworzenie nowych funkcjonalności bez programowania [clicks not code], a w przyszłości rola analityka lub developera Salesforce Marketing Cloud.
  • Pierwsze doświadczenia w pracy projektowej i/lub pracy z systemami informatycznymi (zwłaszcza systemami CRM).
  • Bardzo dobra znajomość SQL i baz danych.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego i polskiego.
  • Dla ścieżki deweloperskiej: Znajomość podstaw programowania w HTML/CSS.
  • Posiadanie aktywnego statusu studenta.
  • Dyspozycyjność od zaraz w wymiarze min. 30 godzin w tygodniu, a w perspektywie 6 miesięcy możliwość pracy w pełnym wymiarze godzinowym.
  • Komunikatywność i kreatywność.
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne.
  • Chęć do nauki 🙂

To oferujemy:

• Płatne praktyki na min. 3 miesiące.
  • Rozwój – od prostych zadań po coraz trudniejsze pod okiem mentora.
  • Ciekawe zadania zadania – współudział w tworzeniu rozwiązań, z których korzystają miliony ludzi na całym świecie.
  • Zdobycie doświadczenia w renomowanej firmie konsultingowej.
  • Po zakończeniu praktyk uzyskanie referencji oraz możliwość zatrudnienia na umowę o pracę – uproszczony proces rekrutacji.
  • Zaaplikuj na Internship Accenture i wystartuj z karierą!

Aby ubiegać się o tę pracę, odwiedź stronę www.pracuj.pl.