Referent ds. księgowych – księgi handlowe

Stanowisko: Referent ds. księgowych – księgi handlowe

Nazwa firmy: AUDITPLUS Solutions sp. z o.o.

Informacje o firmie: Działamy na rynku od ponad 20 lat. Pracujemy dla średnich i dużych firm z całego kraju. Świadczymy usługi księgowe, kadrowo-płacowe, szkoleniowe, atestacyjne i doradcze, w tym również doradztwo podatkowe oraz usługi badania sprawozdań finansowych.

Wymagania:

• mile widziane doświadczenie lub rozpoczęte studia na kierunku rachunkowość.

Oferujemy:

• Umowa: Umowa o pracę (lub na życzenie kandydata inne formy);
• Wymiar: pełny etat, 8-godzinny dzień pracy – zwykle w godzinach 8-16;
• Wynagrodzenie: uzależnione jest od stanowiska ale także od zaangażowania i umiejętności kandydata;
Pracujemy w zespołach. W zależności od wiedzy i umiejętności – dołączysz do jednego z nich i będziesz pracować i uczyć się pod opieką bardziej doświadczonego opiekuna lub poprowadzisz własny zespół.

Szukamy osób ambitnych i chcących się rozwijać pod względem zawodowym – dajemy możliwość awansu zawodowego, zapewniamy wiele szkoleń z zakresu podatków i księgowości oraz tematów powiązanych a w zamian oczekujemy zaangażowania, rzetelności i odpowiedzialności w realizowaniu powierzonych zadań.

Proszę o aplikowanie przez: https://www.praca.pl/referent-ds-ksiegowych-ksiegi-handlowe_7899108.html