Referent ds. księgowych – księgi handlowe

AUDITPLUS Solutions sp. z o.o.

Kancelaria Podatkowa AUDITPLUS Solutions z Krakowa zatrudni pracowników.

Grupa AUDITPLUS działa na rynku od blisko 20 lat świadcząc usługi dla średnich i dużych firm z całego kraju. Grupa AUDITPLUS oferuje usługi księgowe, kadrowo-płacowe, szkoleniowe, atestacyjne i doradcze, w tym również doradztwo podatkowe oraz usługi badania sprawozdań finansowych.

Stawiamy na jakość świadczonych usług – co potwierdza uzyskany certyfikat jakości ISO.

Obecnie w związku z powiększeniem biura w Krakowie (ul. Myśliwska 57) poszukujemy kandydatów na stanowisko:

•  mile widziane doświadczenie lub rozpoczęte studia na kierunku rachunkowość
  • zaangażowanie, rzetelność i odpowiedzialność w realizowaniu powierzonych zadań

• atrakcyjne wynagrodzenie w ramach umowy o pracę
  • zatrudnienie w dynamicznym, młodym, kilkunastoosobowym zespole
  • perspektywę rozwoju osobistego w firmie działającej na ogólnopolskim rynku

Aplikować można przez link: https://www.praca.pl/referent-ds-ksiegowych-ksiegi-handlowe_7539219.html