Samodzielna księgowa / Samodzielny księgowy

Stanowisko: Samodzielna księgowa / Samodzielny księgowy

Nazwa firmy: Hymon Fotowoltaika Sp. z o.o.

Informacje o firmie: HYMON to czołowa Polska firma zajmująca się systemami fotowoltaicznymi od 2011.
Wieloletnie doświadczenie udziałowców i pracowników spółki w branży fotowoltaicznej oraz stała współpraca z producentami komponentów, inwerterów, systemów montażowych, pozostałego sprzętu jest gwarantem najwyższego poziomu wykonania i jakości każdej inwestycji. Pracuj z najlepszą firmą na rynku.

Opis stanowiska:
• Aktywne i bezpośrednie wsparcie w procesie przygotowania sprawozdań finansowych,
• Kontrola i księgowanie dokumentów,
• Uzgadnianie kont księgowych,
• Weryfikacja dokumentów pod względem formalno-rachunkowym,
• Dekretacja dokumentów kosztowych,
• Uzgadnianie i weryfikacja sald z kontrahentami,
• Wprowadzanie danych do systemu księgowego,
• Umiejętność interpretacji i realizacji przepisów podatkowych,
• Inne zadania, jakie mogą być powierzone z uzasadnionych przyczyn przez przełożonego.

Wymagania:
• Minimum 3 lat doświadczenia w prowadzeniu pełnej księgowości,
• Wykształcenia wyższego lub średniego kierunkowego,
• Znajomości przepisów księgowych oraz zasad rachunkowości,
• Znajomości obsługi programu Comarch ERP XL,
• Znajomości obsługi komputera (MS Office, w szczególności Excel),
• Samodzielności i rzetelności,
• Bardzo dobrej organizacji pracy,
• Umiejętność pracy pod presją czasu, zaangażowania oraz terminowości w realizacji.

Oferujemy:
• Uczciwe wynagrodzenie,
• Praca w firmie będącej jednym z liderów w swojej branży,
• Możliwości rozwoju i szkoleń,
• Szeroki pakiet benefitów.

Proszę o aplikowanie przez: https://www.praca.pl/samodzielna-ksiegowa-samodzielny-ksiegowy_7918734.html

Aby ubiegać się o tę pracę, wyślij swoje dane e-mailem na aplikacje@wszib.edu.pl