Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy

  • Kraków

Stanowisko: Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy

Nazwa firmy: Klient portalu Praca.pl

Informacje o firmie:
Firma świadcząca usługi projektowe.

Opis stanowiska:

  • sprawdzanie dokumentów księgowych pod względem formalnym i rachunkowym oraz ich ewidencja w systemie księgowym
  • księgowanie transakcji finansowych w systemie Sage Symfonia ERP
  • rozliczanie i uzgadnianie kartotek dostawców/pracowników
  • ewidencję czynnych i biernych rozliczeń międzyokresowych kosztów
  • prowadzenie ewidencji środków trwałych
  • wystawianie faktur sprzedaży
  • analizę kont pod względem poprawności zapisów księgowych i podatkowych
  • aktywną współpracę z innymi działami spółki i kontrahentami
  • sporządzanie sprawozdań statystycznych (GUS), NBP i innych
  • czynny udział w zamykaniu miesiąca i sporządzaniu deklaracji podatkowych,

Wymagania:

  • wykształcenia wyższego o profilu ekonomicznym
  • min. rok doświadczenia w obszarze księgowości/rachunkowości- doświadczenie w firmie podlegającej rocznemu obowiązkowi badania będzie dodatkowym atutem
  • mile widziane doświadczenie w pracy z wieloma podmiotami w grupie
  • znajomość systemu Symfonia ERP mile widziana
  • znajomości przepisów podatkowych (CIT, VAT, PIT)
  • praktycznej znajomości MS Office, w tym programu Excel
  • umiejętności pracy w zespole i komunikatywności

Oferujemy:

  • wynagrodzenia adekwatne do posiadanych umiejętności
  • prywatną opiekę medyczną
  • przyjazną atmosferę pracy

Prosimy o aplikowanie przez formularz:  https://www.praca.pl/samodzielna-ksiegowa-samodzielny-ksiegowy_3376928.html

Aby aplikować, prześlij swoje dane e-mailem na aplikacje@wszib.edu.pl