Specjalista ds. Analiz i Wsparcia Procesów Biznesowych

• Praca

Stanowisko Główny: Specjalista ds. Analiz i Wsparcia Procesów Biznesowych

Nazwa firmy: PGE Energia Ciepła S.A.

Informacje o firmie: PGE Energia Ciepła S.A. z Grupy PGE jest największym w Polsce producentem energii elektrycznej i ciepła, wytwarzanych w procesie wysokosprawnej kogeneracji. Jesteśmy liderem w branży ciepłowniczej w Polsce. Gwarantujemy bezpieczne i stabilne warunki pracy. Inwestujemy w przyszłość: zarówno w nisko- i zeroemisyjne ciepłownictwo, jak i w ciągły rozwój pracowników. Proponujemy atrakcyjną i przyszłościową ścieżkę kariery dla naszych pracowników. Dołącz do naszego świata pełnego mocy i energii!

Opis stanowiska:
• Przygotowywanie raportów i analiz dla potrzeb prezentacji wskaźników jakościowo-ilościowych.
• Przygotowywanie informacji zarządczych i rozliczeń wskaźników MBO.
• Uczestnictwo w procesie monitorowania i raportowania efektywności i aktywności Departamentu Zakupów.
• Przygotowywanie narzędzi informatycznych wspierających raportowanie oraz dokumentacji potrzebnej do realizacji przyjętych zmian.
• Nadzorowanie procesu wdrażania zmian w systemach informatycznych i przygotowywanie dokumentacji powdrożeniowej.
• Odpowiedzialność za transfer danych pomiędzy systemami informatycznymi oraz wsparcie użytkowników w zakresie obsługi modułu SAP MM.
• Koordynacja oraz monitorowanie procesu z zakresu zarządzania zapasami.

• Wykształcenie wyższe.
• Min. 3 lata doświadczenia na stanowisku specjalistycznym/eksperckim w obszarze zakupów, finansów, zarządzania projektami.
• Znajomość procesów zarządzania danymi, zapasami, umowami i dostawcami.
• Znajomość procesu zakupowego i umiejętność pozyskiwania danych z dokumentacji.
• Znajomość narzędzi informatycznych wspierających procesy Zakupowo-Logistyczne (w szczególności SAPa).
• Umiejętność prowadzenia prezentacji/spotkań/szkoleń oraz organizacji pracy własnej.
• Znajomość metodologii zarządzania projektami.
• Komunikatywność, postawa proaktywna oraz myślenie analityczne.

Oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę.
• Możliwość poszerzania wiedzy i zdobywania nowych umiejętności poprzez m.in. udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych.
• Prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i członków Twojej rodziny.
• Bogaty system kafeteryjny ZFŚS.
• Dodatkowy dzień wolny z okazji Dnia Energetyka.
• Bogaty pakiet świadczeń dodatkowych (np. grupowe ubezpieczenie na życie, korzystne warunki dołączenia do Pracowniczego Programu Emerytalnego).
• Przyjazne środowisko pracy, współpracę z osobami otwartymi i chętnie dzielącymi się wiedzą.

Proszę o aplikowanie przez: https://www.praca.pl/glowny-specjalista-ds-analiz-i-wsparcia-procesow-biznesowych_7841652.html