Specjalista ds. Analizy Danych i Raportowania

  • Kraków

Stanowisko; Specjalista ds. Analizy Danych i Raportowania
Nazwa firmy; Klient portalu Praca.pl

Opis stanowiska

• Przygotowywanie oraz analizowanie raportów w różnych sferach działalności firmy
• Wdrażanie i automatyzacja zestawień w narzędziach analitycznych
• Bliska współpraca z działami sprzedaży, marketingu i logistyki
• Czynny udział w projektach w aspekcie analitycznym

Wymagania

• Wykształcenie wyższe – preferowane ekonomiczne lub nauki ścisłe
• Zaawansowana znajomość Excel
• Umiejętność tworzenia zapytań SQL
• Znajomość VBA na poziomie minimum podstawowym
• Wysoko rozwinięte zdolności analityczne oraz samodzielność w działaniu
• Mile widziane doświadczenie w analizowaniu danych i sporządzaniu raportów

Oferujemy

• Pracę w renomowanej, stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie
• Umowa o pracę
• Możliwości rozwoju zawodowego
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Pakiet benefitów pozapłacowych (prywatna opieka medyczna, karta Multisport)
• Bezpośredni wpływ na kierunek działania i rozwoju firmy

Prosimy aplikować przez formularz:

Aby aplikować, prześlij swoje dane e-mailem na aplikacje@wszib.edu.pl