Specjalista ds. HR, Rekrutacji

StanowiskoSpecjalista ds. HR, Rekrutacji
Nazwa firmyTiger Job Sp. z o.o.
Informacje o firmieTiger Job Sp. z o.o. jest agencją pośrednictwa pracy posiadającą certyfikat o numerze rejestru 7220. Specjalizujemy się w rekrutowaniu kandydatów do pracy u pracodawców w Niemczech w różnych zawodach. Nasza firma powstała w 2002 roku. Od tego czasu za pośrednictwem Tiger Job do pracy w Niemczech wyjechało wielu zadowolonych pracowników. Obecnie do naszego biura w Tarnowskich Górach poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Opis stanowiska
Do Twoich obowiązków będzie należeć:
  • aktywne pozyskiwanie kandydatów do pracy (na rynek niemiecki)
  • prowadzenie rozmów kwalifikacyjnych
  • opieka i utrzymanie stałego kontaktu z pracownikami i kandydatami
  • budowanie relacji z klientem
  • współtworzenie polityki rekrutacyjnej firmy
  • działania z zakresu employer brandingu
Wymagania
  • komunikatywną znajomość j. niemieckiego ( min. B1)
  • doświadczenie w rekrutacji
  • łatwość nawiązywania kontaktów i budowa długofalowych relacji
  • dobrą organizację pracy własnej
  • silną motywację i chęć rozwoju zawodowego
  • pozytywne nastawienie do wyzwań , bo zależy nam na współpracy z kimś, kto jak my wierzy , że nie ma rzeczy niemożliwych
Oferujemy
Na co możesz liczyć w zamian:
  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie : podstawa plus prowizja
  • ciekawe zadania i możliwość rozwoju w obszarze HR
  • niekorporacyjny charakter – będziesz mieć udział w współtworzeniu swojego miejsca pracy
  • łatwy dojazd z każdej częsci miasta – biuro w samym sercu Krakowa
  • wsparcie podczas codziennych obowiązków
  • najlepszy zespół – współpracę z osobami otwartymi i chętnie dzielącymi się wiedzą , z poczuciem humoru – czekamy na Ciebie 🙂
Prosimy o aplikowanie przez formularz: https://www.praca.pl/specjalista-ds-hr,rekrutacji_3546186.html

Aby aplikować, prześlij swoje dane e-mailem na aplikacje@wszib.edu.pl