Specjalista ds. należności i przychodów

  • Kraków

Stanowisko: Specjalista ds. należności i przychodów

Nazwa firmy: Radisson Blu Hotel, Kraków

Informacje o firmie: Dołącz do nas i spraw, by każda chwila była niezapomniana!
Dążysz do perfekcji w finansach dbając o to, by wszystko było dopięte na ostatni guzik? Jeśli odpowiedź brzmi “Yes I Can”, dołącz do zespołu Radisson Blu. Poszukujemy pełnych optymizmu osób takich jak Ty! Pracownicy Radisson Blu stanowią zgrany zespół dbający o niezapomniane wrażenia przebywających w naszych hotelach gości. Specjalista ds. należności i przychodów jest zorientowana na ludzi i znajduje równowagę pomiędzy zamiłowaniem do liczb i sympatią dla gości, dbając o to, by każda chwila spędzona przez nich w naszym hotelu była niezapomniana.
Poszukujemy osoby z pozytywnym nastawieniem „Yes I Can!”, gotowej do działania.

Opis stanowiska:
• Bieżąca analiza i kontrola należności
• Analiza kont rozrachunkowych kontrahentów wystawianie i wysyłanie monitów
• Uzgadnianie przychodów ze sprzedaży pomiędzy systemem hotelowym a księgowym
• Wystawianie, księgowanie faktur sprzedażowych oraz korygujących
• Wystawianie i wysyłanie potwierdzeń sald
• Kontrola poprawności wystawianych faktur przez inne działy w firmie
• Księgowanie wyciągów bankowych spółki
• Aktywny udział w realizacji projektów globalnych

Wymagania:
• Udokumentowane doświadczenie na podobnym stanowisku (branża hotelarska będzie dodatkowym atutem)
• Znajomość podstaw rachunkowości zgodnych z przepisami prawa
• Doświadczenie w pracy z programami księgowymi, mile widziana dobra znajomość systemu Opera
• Bardzo dobra znajomość MSOffice w szczególności Excell
• Umiejętność logicznego myślenia i wysoka komunikatywność
• Umiejętność budowania relacji z kluczowymi kontrahentami wewnętrznymi i zewnętrznymi

Oferujemy:
• Specjalne stawki dla członków naszego zespołu, a także ich przyjaciół i rodzin podczas podróży i pobytu w naszych hotelach
• Nasze przekonanie o kulturze „My rozwijamy talenty, a talenty rozwijają nas” bierzemy sobie do serca. Z nami skorzystasz z szerokiego wachlarza ofert rozwojowych wspierających Twoją naukę i rozwój już od pierwszego dnia pracy. Obejmuje to indywidualny plan rozwoju oraz nieograniczony dostęp do ponad 20 tysięcy modułów i programów szkoleniowych w ramach Radisson Academy
• Uczestniczenie i prowadzenie Odpowiedzialnego Biznesu każdego dnia razem z członkami naszego zespołu w hotelu i w lokalnych społecznościach, gdzie pracujemy nad tworzeniem wspólnej wartości, lepszej przyszłości i lepszej planety dla wszystkich
• Stabilne zatrudnienie oraz fantastyczną atmosferę pracy w doskonałej lokalizacji
• Opiekę medyczną oraz możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
• Obiady w stołówce pracowniczej oraz nielimitowaną aromatyczną kawę
• Program Poleceń Pracowniczych z atrakcyjnymi bonusami
• Spotkania integracyjne i wspólne świętowanie wydarzeń

Proszę o aplikowanie przez: https://www.praca.pl/specjalista-ds-naleznosci-i-przychodow_7893792.html

Aby ubiegać się o tę pracę, wyślij swoje dane e-mailem na aplikacje@wszib.edu.pl