Specjalista ds. Płac

  • Kraków

Stanowisko: Specjalista ds. Płac

Nazwa firmy: PRU MEGA-REM Sp. z o.o.

Opis stanowiska:
• prowadzenie spraw związanych z obsługą płacową,
• naliczanie wynagrodzeń w systemie płacowo-kadrowym, sporządzanie list płac i dokumentów związanych z obsługą płacową,
• rozliczanie umów cywilnoprawnych,
• współpraca z ZUS, US i kancelariami komorniczymi w niezbędnym do realizacji przepisów zakresie,
• sporządzanie sprawozdań i zaświadczeń oraz zestawień zawierających dane o wynagrodzeniach;
• obsługa systemu Płatnik,
• weryfikacja, ewidencja i rozliczanie PPK,
• sporządzanie i weryfikacja deklaracji podatkowych oraz dokumentów rozliczeniowych (PIT, ZUS),
• weryfikacja prawidłowości sald na kontach księgowych związanych z rozliczeniem list płac, podatku dochodowego i składek na ubezpieczenia społeczne,
• przygotowywanie wewnętrznych analiz i raportów dot. kosztów pracy,
• udzielanie informacji pracownikom z zakresu rozliczenia wynagrodzeń i obowiązujących regulacji prawnych,
• archiwizacja i przetwarzanie dokumentacji płacowej dla celów emerytalnych, podatkowych oraz dla potrzeb ewidencji księgowej.

Wymagania:
• wykształcenie wyższe,
• minimum 3-letnie doświadczenie w naliczaniu wynagrodzeń
• praktyczna znajomość obowiązujących przepisów podatkowych, z zakresu ubezpieczeń społecznych, prawa pracy, ustawy o PPK, związanych z tematyką płacową,
• dobra znajomości pakietu MS Office,
• dobra organizacja pracy, samodzielność, sumienność i dokładność,
• gotowości do poszerzania i uzupełniania wiedzy w zakresie wykorzystywanym w rozliczeniach wynagrodzeń,
• umiejętności radzenia sobie ze stresem i pracą pod presją czasu.

Oferujemy:
• Możliwość zdobycia nowych doświadczeń i podnoszenia kwalifikacji
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• Przyjazna atmosfera w pracy

Proszę o aplikowanie przez:  https://www.praca.pl/specjalista-ds-plac_7900887.html

Aby ubiegać się o tę pracę, wyślij swoje dane e-mailem na aplikacje@wszib.edu.pl