Specjalista ds. social media

  • Praca
  • Kraków

CORRA

Opis stanowiska:

Jesteśmy twórczym i szybko rozwijającym się zespołem specjalistów z Krakowa. Do swojego teamu poszukujemy nowego ogniwa.

Zależy nam, by osoba w naszym zespole:

  • Posiadała minimum 6 miesięcy doświadczenia na samodzielnym stanowisku,
  • Była decyzyjna i odpowiedzialna, praca u nas wymaga samodzielności,
  • Lubiła wyjazdy, odwiedzanie klientów i burze mózgów,
  • Posiadała poczucie estetyki,
  • Obsługiwała narzędzia takie jak: Canva, CapCut – programy do grafiki i tworzenia Video Reels – ważne byś potrafiła/potrafił tworzyć rolki,
  • Zna trendy: zarówno na Tik – Toku jak i Instagramie,
  • Miejsce pracy to Kraków: proszę o wysyłanie aplikacji osoby z Krakowa i okolicy. Pracujemy w systemie hybrydowym 1x w tygodniu biuro, pozostałe dni zdalnie,
  • Prowadziła kampanie Facebook ADS – dodatkowy atut,
  • Więcej o nas na: www.corra.pl lub IG: corrabiz,

Dziękuję za czas poświęcony na przeczytanie tego ogłoszenia. Jeśli spełniasz warunki będę wdzięczna za wysłanie CV. Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Wynagrodzenie: Możliwość ustalenia indywidualnych stawek w zależności od umiejętności i doświadczenia oraz formy zatrudnienia.

Samych wspaniałości dla Ciebie i powodzenia w szukaniu wymarzonej pracy!

Aby ubiegać się o tę pracę, odwiedź stronę rocketjobs.pl.

Zamieść ofertę

pracy, praktyki, szkolenia lub pracy za granicą:

zamieść ofertę