Specjalista ds. sprzedaży internetowej

  • W dowolnym miejscu

Stanowisko: Specjalista ds. sprzedaży internetowej

Nazwa firmy: Lowell International Polska Sp. z o.o.

Informacje o firmie: Firma z branży eksportowej artykułów spożywczych i kosmetycznych.

Opis stanowiska

• Obsługa sprzedaży internetowej prowadzonej na rynku USA poprzez sklep internetowy, Amazon.com
• Obsługa klienta
• Współpraca z działem logistyki w celu realizacji zamówień
• Rozwój nowych kanałów sprzedaży
• Analiza rynku pod kątem wprowadzenia produktów do sprzedaży internetowej
• Raportowanie okresowe wyników sprzedaży
• Zarządzanie kategoriami produktów
• Nadzór nad procesami związanymi z wysyłką i zwrotami produktów
• Proponowanie oraz nadzór nad akcjami promocyjnymi

Wymagania

• Minimum 2-letnie doświadczenie w obszarze e-commerce
• Biegłą znajomość pakietu MS Office
• Biegłą znajomość Języka angielskiego – warunek konieczny
• Wykształcenie wyższe
• Znajomość narzędzi e-commerce, procesów sprzedaży internetowej
• Dużym plusem będzie znajomość branży spożywczej
• Kreatywność i samodzielność

Oferujemy

• Możliwość pracy zdalnej z każdego miejsca w kraju
• Prowizyjna forma wynagrodzenia uzależniona od wyników sprzedaży
• Stabilne zatrudnienie
• Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie

Proszę o aplikowanie przez formularz:

Aby aplikować, prześlij swoje dane e-mailem na aplikacje@wszib.edu.pl