Specjalista ds. zarządzania dostępami

  • Praca
  • Kraków

Praca.pl Sp. z o.o.

Opis pracy:

Zarządzanie kontami osób i systemów, w tym tworzenie, przydzielanie, zabezpieczanie i wyłączanie dostępu do szerokiej gamy technologii, takich jak Windows Active Directory, AS400, Unix, Microsoft Exchange i inne niezależne aplikacje.

Zakres obowiązków:

  • Ochrona wrażliwych danych,
  • Praca samodzielna,
  • Udział w tworzeniu i optymalizacji procedur, dokumentacji oraz innych aspektów wsparcia organizacyjnego,
  • Rozwiązywanie problemów związanych z usługami,
  • Okazjonalna dyżurność w przypadku potrzeb biznesowych,
  • Czasami udział w projektach specjalnych lub dodatkowych zadaniach.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe lub odpowiednie doświadczenie w branży tożsamości i zarządzania dostępem,
  • Znajomość Windows/Active Directory w tym zarządzania użytkownikami, grupami i obiektami oraz strukturą jednostek organizacyjnych,
  • Zrozumienie obsługi MS Exchange/Skrzynki Pocztowej i zarządzania dostępem, uprawnienia NTFS i rozproszone systemy plików,
  • Umiejętność pracy z Powershell i skryptami,
  • Znajomość obsługi ServiceNow (incydenty i żądania), pakietu MS Office,
  • Dobre umiejętności komunikacyjne,
  • Znajomość Azure i zarządzania dostępem uprzywilejowanym (PAM) będzie dodatkowym atutem.

Pracodawca oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie na Umowę o pracę,
  • Wsparcie w rozwoju zawodowym i osobistym,
  • Elastyczne godziny pracy,
  • Świadczenia pracownicze,
  • Środowisko sprzyjające nauce i rozwojowi,

Aplikuj tutaj: Specjalista ds. zarządzania dostępami

Zamieść ofertę

pracy, praktyki, szkolenia lub pracy za granicą:

zamieść ofertę