Specjalista Księgowy z językiem niemieckim

  • Praca
  • Gdziekolwiek

Nowy Styl

Stanowisko: Specjalista Księgowy z językiem niemieckim

Nazwa firmy: Nowy Styl

Nowy Styl Sp. z o.o. w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje obecnie kandydatów do pracy na stanowisku:
Twój zakres obowiązków:

  • księgowanie faktur kosztowych i materiałowych
  • weryfikacja i analiza zapisów księgowych
  • wsparcie przy zamknięciu miesiąca
  • tworzenie raportów i sprawozdań
  • współpraca z kolegami ze spółek zagranicznych
Nasze wymagania:

  • posiadasz wykształcenie wyższe kierunkowe: finanse, rachunkowość
  • znasz język niemiecki i potrafisz się w nim swobodnie komunikować
  • posiadasz 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w szerokim zakresie związanym z księgowością
  • masz doświadczenie w pracy na systemach klasy ERP
  • dobrze znasz program MS Excel
  • znasz polskie zasady rachunkowości
  • potrafisz efektywnie organizować czas swojej pracy
  • szukasz pracy gdzie wykażesz się swoimi umiejętnościami współdziałania w międzynarodowym zespole
  • cechuje Cię analityczny sposób myślenia

Mile widziane:

  • międzynarodowe zasady rachunkowości (MSR/MSSF) nie są Ci obce
  • znasz język angielski (co najmniej na poziomie B1)
  • posiadasz prawo jazdy kat.B
Oferujemy:

  • profesjonalny proces onboardingu, umożliwiający poznanie firmy, kultury organizacyjnej oraz naszego portfolio
  • nowoczesne biuro, stworzone w oparciu o potrzeby pracowników i wyposażone w nasze najlepsze produkty
  • rozwój kompetencji zawodowych poprzez udział w projektach i szkoleniach
  • benefity takie jak: dopłata do karty multisport, organizacja i dofinansowanie od 50 do 90% kosztów kolonii oraz prezenty mikołajkowe dla dzieci pracowników, świadczenia socjalne, możliwość skorzystania z ubezpieczeń grupowych wraz z prywatną opieką medyczną na preferencyjnych warunkach
  • pyszna kawa codziennie i o każdej porze dnia

Prosimy o aplikowanie poprzez formularz: https://www.praca.pl/specjalista-ksiegowy-z-jezykiem-niemieckim_6014412.html

Aby ubiegać się o tę pracę, wyślij swoje dane e-mailem na aplikacje@wszib.edu.pl