Specjalista / Specjalistka ds. content marketingu

EXCO A2A Polska Sp. z o.o.

Stanowisko: Specjalista / Specjalistka ds. content marketingu

Nazwa firmy: EXCO A2A Polska Sp. z o.o.

OPIS STANOWISKA:

*             Redagowanie treści na strony internetowe, tworzenie opisów nowych usług;

*             Współpraca i tworzenie angażującej treści do mediów społecznościowych, prowadzenie harmonogramu publikacji / content planu;

*             Optymalizowanie tekstów zgodnie z zasadami SEO;

*             Współpraca przy tworzeniu newsletterów -> liczymy na osoby twórcze;

*             Codzienna komunikacja i współpraca z innymi działami;

 WYMAGANIA:

*             Lekkie pióro – sprawne, kreatywne redagowanie tekstów o różnym charakterze i przeznaczeniu;

*             Znajomość zasad poprawnej polszczyzny, interpunkcji i ortografii;

*             Znajomość narzędzi i kanałów social media;

*             Podstawowa wiedza o SEO i optymalizacji treści w Internecie;

*             Doświadczenie na podobnym stanowisku -> szukamy osoby, która kocha pisać i nam w tym pomoże;

*             Szukamy osoby, która obraca się w social media i będzie na bieżąco ze znajomością trendów;

*             Zainteresowanie i oczytanie, w tym co się dzieje na świecie i przełożenie tego na naszego bloga;

*             Liczy się kreatywność, pomysłowość i motywacja;

MILE WIDZIANE:

*             Znajomość systemu WordPress;

*             Podstawowe umiejętności w zakresie grafiki komputerowej;

*             Wiedza z zakresu księgowości, kadr, audytu, konsultingu biznesowego;

OFERUJEMY:

*             Elastyczne godziny pracy;

*             Pracę zdalną;

*             Zdobycie nowych doświadczeń w firmie o ugruntowanej pozycji w branży;

*             Stabilną i ciekawą pracę w międzynarodowym i profesjonalnym środowisku;

*             Cykliczne szkolenia branżowe;

*             Prywatną opiekę medyczną oraz kartę MultiSport, współfinansowane przez pracodawcę – zadbaj o swoje zdrowie;

*             Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego.

Mamy dla Ciebie szereg korzyści

*             Elastyczne godziny pracy

*             Zdobycie nowych doświadczeń w firmie o ugruntowanej pozycji w branży

*             Możliwość pracy zdalnej

*             Cykliczne szkolenia branżowe

*             Stabilną i ciekawą pracę w międzynarodowym i profesjonalnym środowisku

*             Wolontariat pracowniczy

*             Współfinansowaną kartę Multisport

*             Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

*             Współfinansowaną prywatną opiekę medyczną

Prosimy o aplikowanie poprzez formularz: https://www.praca.pl/specjalista-specjalistka-ds-content-marketingu_6351723.html

Aby ubiegać się o tę pracę, wyślij swoje dane e-mailem na aplikacje@wszib.edu.pl