Starszy Specjalista ds. Analiz i Wsparcia Biznesowego

PGE Energia Ciepła S.A. z Grupy PGE

jest największym w Polsce producentem energii elektrycznej i ciepła, wytwarzanych w procesie wysokosprawnej kogeneracji. Jesteśmy liderem w branży ciepłowniczej w Polsce.

Gwarantujemy bezpieczne i stabilne warunki pracy. Inwestujemy w przyszłość: zarówno w nisko- i zeroemisyjne ciepłownictwo, jak i w ciągły rozwój pracowników.

Proponujemy atrakcyjną i przyszłościową ścieżkę kariery dla naszych pracowników.

Dołącz do naszego świata pełnego mocy i energii!

Twój zakres obowiązków:

• Koordynacja oraz monitorowanie procesu z zakresu zarządzania zapasami.
  • Przygotowywanie raportów i analiz dla potrzeb prezentacji wskaźników jakościowo-ilościowych.
  • Przygotowywanie informacji zarządczych i rozliczeń wskaźników MBO.
  • Uczestnictwo w procesie monitorowania i raportowania efektywności i aktywności Departamentu Zakupów.
  • Nadzorowanie procesu wdrażania zmian i przygotowywanie dokumentacji powdrożeniowej.
  • Przygotowywanie narzędzi informatycznych wspierających raportowanie oraz dokumentacji potrzebnej do realizacji przyjętych zmian.
  • Odpowiedzialność za transfer danych pomiędzy systemami informatycznymi oraz wsparcie użytkowników z zakresie obsługi modułu SAP MM.
  • Przygotowywanie raportów w zakresie zakupów i logistyki.

Nasze wymagania:

• Wykształcenie wyższe.
  • Min. 4 lata doświadczenia na samodzielnym stanowisku specjalistycznym/eksperckim w obszarze zakupów, logistyki i zarządzania projektami.
  • Znajomość procesów zarządzania danymi, zapasami, umowami i dostawcami.
  • Znajomość procesu przetargowego i umiejętność pozyskiwania danych z dokumentacji.
  • Znajomość narzędzi informatycznych wspierających procesy Zakupowo-Logistyczne (w szczególności SAP w zakresie modułu MM, platformy zakupowe i hurtownie danych).
  • Umiejętność prowadzenia prezentacji/spotkań oraz organizacji pracy własnej.
  • Znajomość metodologii zarządzania projektami.
  • Komunikatywność, postawa proaktywna oraz myślenie analityczne.

Ze swojej strony oferujemy:

• Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę.
  • Możliwość poszerzania wiedzy i zdobywania nowych umiejętności poprzez m.in. udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych.
  • Prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i członków Twojej rodziny.
  • Bogaty system kafeteryjny ZFŚS.
  • Dodatkowy dzień wolny z okazji Dnia Energetyka.
  • Bogaty pakiet świadczeń dodatkowych (np. grupowe ubezpieczenie na życie, korzystne warunki dołączenia do Pracowniczego Programu Emerytalnego).
  • Przyjazne środowisko pracy, współpracę z osobami otwartymi i chętnie dzielącymi się wiedzą.
  • Oferty kandydatów zawierające cv proszę przesyłać

Aplikować można przez link: Praca Starszy Specjalista ds. Analiz i Wsparcia Biznesowego, Kraków, Polska – oferta pracy