Staż / Praca Marketing & Social Media

  • Praktyki
  • Kraków

adsfox

Szukamy dwóch typów kandydatów:

1) Osób do ustawiania płatnych kampanii reklamowych

zakres obowiązków:

  • Pomoc w obsłudze prowadzonych kampanii marketingowych
  • Komunikacja z klientami
  • Ustawianie kampanii reklamowych

2) Osób, które chcą tworzyć treści do reklam, mają dobry zmysł graficzny

  • Tworzenie treści na Social Media (teksty, grafiki)
  • Nagrywanie i występowanie na wideo tworzonych pod Social Media

W obu przypadkach ta praca jest dla Ciebie, jeżeli:

  • Jesteś dyspozycyjny(a) 5 dni w tygodniu (pon-pt) w godzinach pracy naszego biura (9:00-17:00)
  • Interesujesz się branżą marketingu internetowego
  • Dobrze odnajdujesz się w Social Media
  • Lubisz się uczyć i wymyślać nowe rzeczy
  • Lubisz pracować i komunikować się z klientami
  • Posiadasz umiejętności obserwacji i dzielenia się spostrzeżeniami
  • Jesteś osobą otwartą na konstruktywną krytykę

 Oferujemy:

  • Płatny staż / pracę w oparciu o umowę zlecenie lub b2b
  • Możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia w branży marketingu internetowego
  • Możliwość zatrudnienia po stażu

Kilka słów o nas :

Rewolucjonizujemy branżę marketingu internetowego! Jesteśmy specjalistami w performance marketingu dla Klientów B2B (lead gen i ecommerce) i B2C (ecommerce) na rynku polskim. Posiadamy wypracowane przez nas narzędzia oraz wiedzę, by skutecznie wspierać cele biznesowe naszych Klientów. Jesteśmy oficjalnymi partnerami Google oraz Meta.

  • Naszą wizją jest stworzenie globalnie rozpoznawalnej marki adsfox znanej ze swojej innowacyjności i skuteczności.
  • Naszą misją jest pomaganie małym i średnim firmom generować większe zyski dzięki innowacji i automatyzacji.

Zatrudniamy wyłącznie osoby z pasją rozwoju i pokonywania własnych ograniczeń, więc jeśli jesteś taką Osobą, zapraszamy Cię do kontaktu!

Aplikuj tutaj: adsfox – Staż / Praca Marketing & Social Media (rocketjobs.pl)

Zamieść ofertę

pracy, praktyki, szkolenia lub pracy za granicą:

zamieść ofertę