Staż w Dziale Finansów AP

Valeo

Valeo to globalna firma technologiczna, projektująca przełomowe rozwiązania, które na nowo odkrywają mobilność. Jesteśmy partnerem motoryzacyjnym dla producentów samochodów i nowych podmiotów mobilności na całym świecie. Nasza wizja? Stworzenie bardziej ekologicznej i bezpiecznej mobilność dzięki rozwiązaniom skupiającym się na intuicyjnej jeździe i ograniczeniu emisji CO2. Jesteśmy liderem w naszych biznesach i uznani za jedną z największych światowych innowacyjnych firm.

Valeo Holding Group – Shared Service Center

Centrum Usług Wspólnych dla takich obszarów jak: Finanse/Księgowość, IT, HR, Zakupy oraz Zarządzanie Łańcuchem Dostaw. Centrum swoim zasięgiem obejmuje wszystkie Zakłady Produkcyjne w Polsce i wybrane lokalizacje w Europie.

Do twoich zadań należeć będzie:

• Pomoc w bieżącej pracy Działu;
  • Księgowego i przetwarzanie faktur PO/nie PO;
  • Badanie i rozwiązywanie rozbieżności i problemów w fakturach;
  • Prowadzenie korespondencji z dostawcami;
  • Udział w tworzeniu raportów miesięcznych;
  • Dostarczanie dokumentacji pomocniczej do audytów;
  • Udział w rozmowach z klientami/sprzedawcami;
  • Utrzymywanie dobrych relacji z wewnętrznymi i zewnętrznymi partnerami biznesowymi.

Dołącz do naszego zespołu, jeśli:

• Jesteś absolwentem/tką studiów I-ego lub II-ego stopnia lub aktualnym studentem/tką II-V roku (Finanse, Rachunkowość, Ekonomia oraz pokrewne kierunki);
  • Posiadasz bardzo dobrą znajomość języka angielskiego;
  • Masz biegłą znajomość MS Office;
  • Cechuje cię sumienność, dokładność i proaktywność;
  • Jesteś dyspozycyjny/na minimum 3 lub 4 dni w tygodniu.

Oferujemy Ci:

• 18 – miesięczny płatny staż z umową o pracę już od pierwszego dnia zatrudnienia;
  • Comiesięczną premię za wyniki zespołowe, premię wakacyjną oraz świąteczną;
  • Dostęp do narzędzi stosowanych w globalnej organizacji nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie;
  • Ubezpieczenie na życie i zdrowie;
  • Prywatną opiekę medyczną w Medicover oraz Kafeterię benefitów (w tym m.in. kartę Multisport);
  • Bezpłatny parking;
  • Stołówkę na terenie zakładu;
  • Pomoc opiekuna stażu i szkolenia stanowiskowe.

Aplikuj tutaj: Valeo – Staż w Dziale Finansów AP (rocketjobs.pl)