Staż w Dziale Finansów AR

Valeo

Valeo to globalna firma technologiczna, projektująca przełomowe rozwiązania, które na nowo odkrywają mobilność. Jesteśmy partnerem motoryzacyjnym dla producentów samochodów i nowych podmiotów mobilności na całym świecie. Nasza wizja? Stworzenie bardziej ekologicznej i bezpiecznej mobilność dzięki rozwiązaniom skupiającym się na intuicyjnej jeździe i ograniczeniu emisji CO2. Jesteśmy liderem w naszych biznesach i uznani za jedną z największych światowych innowacyjnych firm.

Valeo Holding Group – Shared Service Center

Centrum Usług Wspólnych dla takich obszarów jak: Finanse/Księgowość, IT, HR, Zakupy oraz Zarządzanie Łańcuchem Dostaw. Centrum swoim zasięgiem obejmuje wszystkie Zakłady Produkcyjne w Polsce i wybrane lokalizacje w Europie.

Do twoich zadań należeć będzie:

• Wspieranie zespołu w codziennych zadaniach;
  • Rozliczanie płatności przychodzących od klientów;
  • Wystawianie faktur sprzedażowych;
  • Prowadzenie korespondencji z klientami;
  • Bieżąca wysyłka faktur i innej dokumentacji księgowej do klientów i innych partnerów biznesowych;
  • Przygotowywanie dokumentacji dla Urzędu Celnego zgodnie z wewnętrznymi procedurami;
  • Tworzenie raportów miesięcznych;
  • Dostarczanie dokumentacji pomocniczej do audytów;
  • Utrzymywanie dobrych relacji z wewnętrznymi oraz zewnętrznymi partnerami biznesowymi.

Dołącz do naszego zespołu, jeśli:

• Jesteś Absolwentem/tką studiów I-ego lub II-ego stopnia lub aktualnym studentem/tką II-V roku (Finanse, Rachunkowość, Ekonomia oraz pokrewne kierunki);
  • Posiadasz komunikatywną znajomość języka angielskiego;
  • Dobrze znasz MS Office;
  • Sumienność, dokładność i proaktywność to twoje mocne strony;
  • Jesteś dyspozycyjny/na 4- 5 dni w tygodniu (w tym konieczność pracy z biura 2 dni w tygodniu).

Oferujemy Ci:

• 18 – miesięczny płatny staż z umową o pracę już od pierwszego dnia zatrudnienia;
  • Comiesięczną premię za wyniki zespołowe, premię wakacyjną oraz świąteczną;
  • Dostęp do narzędzi stosowanych w globalnej organizacji nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie;
  • Ubezpieczenie na życie i zdrowie;
  • Prywatną opiekę medyczną w Medicover oraz Kafeterię benefitów (w tym m.in. kartę Multisport);
  • Bezpłatny parking;
  • Stołówkę na terenie zakładu;
  • Pomoc opiekuna stażu i szkolenia stanowiskowe.

Aplikuj teraz: Valeo – Staż w Dziale Finansów AR (rocketjobs.pl)