Staż zdalny – copywriting i social media

• Praktyki
  • Zdalnie

FIHN sp. z o.o.

Twój zakres obowiązków:

• Zakres Twoich obowiązków uzależniony jest od stanowiska, ale oto przykładowe zadania wykonywane podczas stażu:
  • tworzenie tekstów na strony WWW firm z różnych branż,
  • zarządzanie treściami na portalach społecznościowych,
  • uczestnictwo w szkoleniach,
  • tworzenie tekstów (także z ChatGPT),
  • optymalizacji SEO tekstów,
  • zarządzanie mediami społecznościowymi,
  • pozycjonowanie stron WWW.

Nasze wymagania:

• orzeczenie o niepełnosprawności
  • komputer lub laptop, smartphone i dostęp do Internetu
  • pozytywne nastawienie do życia i pracy
  • chęć rozwoju i nabycia nowych umiejętności

To oferujemy:

• Masz orzeczenie o niepełnosprawności i szukasz możliwości rozwoju swoich umiejętności w dziedzinie copywritingu, social media i pozycjonowania? Zapewniamy płatny staż zdalny, który pozwoli Ci zdobyć cenne doświadczenie w branży. Rekrutujemy kandydatów na następujące stanowisko:
  •  Redaktor serwisu internetowego (Copywriter)
  • Poszukujemy ambitnych osób z orzeczeniem o niepełnosprawności. Nasza oferta stażu zapewnia elastyczność i swobodę pracy zdalnej. Bez względu na Twoją niepełnosprawność, dajemy Ci szansę wykorzystania swojego talentu, w zakresie copywritingu, zarządzania mediami społecznościowymi oraz SEO, w profesjonalnym środowisku.
  • Dołącz do naszego zespołu i zdobądź cenne doświadczenie w dynamicznie rozwijającej się branży marketingu internetowego.
  • Możliwość nabycia praktycznego doświadczenia
  • Zaświadczenie nabycia kwalifikacji w wybranym przez Ciebie stanowisku (CERTYFIKAT)
  • Tryb 100% zdalny

Aby ubiegać się o tę pracę, odwiedź stronę www.pracuj.pl.