Stażysta – Head-Hunter High Potential Program Płatny Staż

• Praktyki

Precision HR Sp. z o.o.

Twój zakres obowiązków

• Ucz się i bierz udział w prowadzeniu zróżnicowanych, ambitnych projektów rekrutacyjnych dla naszych klientów z różnych branż
  • Poznaj najwyższe standardy w zakresie wyszukiwania i selekcji kandydatów ucząc się od doświadczonych Head-Hunterów
  • Odkryj złożone zagadnienia biznesowe (trendy rynkowe, struktury organizacyjne, specjalizacje, działy w różnych firmach w Polsce oraz za granicą)
  • Miej okazję uczestniczyć w rozmowach z osobami zajmującymi wysokie stanowiska w międzynarodowych firmach z rożnych krajów

Wymagania pracodawcy

• Jesteś ambitny, sumienny, dynamiczny, zainteresowany biznesem, chcesz się rozwijać w rekrutacji, znasz bardzo dobrze język angielski, a poruszanie się wśród trudnych, skomplikowanych zagadnień oraz realizację celów biznesowych traktujesz jako wyzwanie? Jesteś absolwentem lub studentem 5 roku?
  • Jeśli studiujesz/studiowałeś psychologię będzie to szczególnie mile widziane. Dobrze trafiłeś – dołącz do Precision HR i bądź Head-Hunterem w świecie wielkiego, międzynarodowego biznesu. Pracuj w firmie gdzie stawia się na rozwój jednostki i dołącz do zgranego, wysoko wykwalifikowanego zespołu.

Pracodawca oferuje

• Rozwijaj się, by móc objąć samodzielne, decyzyjne stanowiska z dużym wpływem na biznes
  • Uczestnicz w procesach rekrutacyjnych osób na poziomie zarządów, general managerów, dyrektorów
  • Pracuj z najlepszymi i zdobądź unikatową wiedzę dotyczącą samodzielnego, całościowego projektu rekrutacyjnego jako prawdziwy Head-Hunter
  • Ucz się od firmy, która została wybrana przez LinkedIn w 2022 roku spośród wszystkich firm w całej Polsce w swojej kategorii najbardziej efektywną firmą rekrutacyjną
  • Uczestnicy programu otrzymują comiesięczne wynagrodzenie oraz mają możliwość korzystania z wybranych benefitów. Możliwość wzięcia udziału w pełnym wymiarze stażu lub w niepełnym (minimum 30h)
  • Staż odbywa się w formie stacjonarnej z biura firmy w Krakowie przy ul. Miodowej.
  • Po zakończeniu programu istnieje możliwość pracy jako Head Hunter w firmie Precision HR.

Aby ubiegać się o tę pracę, odwiedź stronę www.pracuj.pl.