Stażysta/ka w Wydziale Rozliczeń

Stanowisko: Stażysta/ka w Wydziale Rozliczeń

Nazwa firmy: PGE Paliwa sp. z o. o.

Informacje o firmie: PGE Paliwa jest spółką z Grupy PGE, lidera na polskim rynku energetycznym. Specjalizujemy się w dostawach węgla i biomasy na krajowym rynku, świadczymy także usługi związane z logistyką dostaw. Naszymi Klientami są zakłady energetyczne i ciepłownicze, odbiorcy przemysłowi oraz firmy pośredniczące w handlu węglem zlokalizowane w całej Polsce. Gwarantujemy bezpieczne i stabilne warunki pracy oraz ciągły rozwój kompetencji. Zespół PGE Paliwa tworzą eksperci świetnie znający specyfikę polskiego rynku paliwowego, utrzymujący międzynarodowe kontakty i najwyższe standardy funkcjonowania. Dołącz do nas – zostań częścią dynamicznego zespołu i razem osiągnijmy sukces.

Opis stanowiska:

• Wystawianie faktur zaliczkowych.
  • Rozliczanie dostaw węgla.
  • Tworzenie i weryfikacja oświadczeń o pochodzeniu węgla dla wystawionych faktur za paliwo.
  • Wsparcie bieżącej działalności Wydziału Rozliczeń.

Wymagania:

• Znajomość pakietu MS Office na poziomie podstawowym.
  • Zdolności analityczne.
  • Sumienność, dokładność oraz odpowiedzialność.

Mile widziane:

• Student/Studentka z obszaru rachunkowości/księgowości.

Oferujemy:

• Ciekawy staż do 30.04.2023r. w oparciu o umowę zlecenie.
  • Wynagrodzenie oraz referencje.
  • Pełną wyzwań pracę przy ważnych projektach, za których wynik weźmiesz odpowiedzialność.
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w organizacji z branży energetycznej.
  • Wsparcie doświadczonych opiekunów – ekspertów.

Proszę o aplikowanie przez: https://www.pracuj.pl/praca/stazysta-ka-w-wydziale-rozliczen-krakow