Stażysta/Stażystka SAP

Axians IT Poland Sp. z o.o.

Twój zakres obowiązków:

Kogo szukamy?

Stażysty/tki, który/a chce przekonać się jak wygląda praca z systemem SAP. Szukamy osoby, która przez najbliższe miesiące (do 31.03.2025)​ będzie uczyć się jak obsługiwać klientów i jak rozwijać system pod ich potrzeby.Chcemy w Ciebie zainwestować, a po stażu zaproponować stałą pracę, jeśli się sprawdzisz i rzeczywiście będziesz chciał/a z nami zostać. A zatem, jeśli zależy Ci na własnym rozwoju, chciałbyś/chciałabyś zostać ekspertem w zaawansowanym systemie SAP to zapraszamy Cię do udziału w rekrutacji.

Jakie będę Twoje główne obowiązki?

  • Nauka, nauka, nauka – poprzez poznawanie klientów, systemu i specyfiki pracy w Axians.
  • Wspieranie konsultantów w codziennych zadaniach.
  • Modyfikowanie i rozwój istniejących funkcji systemu SAP.
  • Tworzenie rozszerzeń systemu.

Nasze wymagania:

  • Chęć do nauki i gotowość do podjęcia stałej pracy po stażu.
  • Dyspozycyjność co najmniej 80 godzin w miesiącu.
  • Umiejętność samodzielnego szukania rozwiązań.
  • Komunikatywność – jeśli nie wiesz – pytaj!
  • Orientacja na potrzeby klienta.
  • Umiejętność analitycznego myślenia.
  • Znajomość j. angielskiego (min. B1)

Mile widziane:

  • Znajomość systemu SAP VIM, SAP FI.

To oferujemy:

  • Możliwość uczestnictwa w realizacji znaczących projektów dla renomowanych klientów.
  • Niekorporacyjną atmosferę pracy oraz zaangażowany i bardzo wspierający zespół.
  • Warunki umożliwiające rozwój – udział w szkoleniach i kursach.
  • Osobistego mentora towarzyszącego przez cały okres stażu.
  • Zdobywanie doświadczenia zawodowego w dużej międzynarodowej organizacji.
  • Dofinansowanie do pakietu prywatnej opieki medycznej w Medicover.
  • Dopłatę do karty sportowej Multisport.
  • Naukę języka angielskiego na platformie TUTLO.
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na preferencyjnych warunkach.

Benefity:

  • Dofinansowanie zajęć sportowych,
  • Prywatna opieka medyczna,
  • Dofinansowanie nauki języków,
  • Dofinansowanie szkoleń i kursów,
  • Ubezpieczenie na życie,
  • Możliwość pracy zdalnej,
  • Spotkania integracyjne,
  • Dodatkowe świadczenia socjalne,
  • Paczki świąteczne,
  • Program rekomendacji pracowników,

Aby ubiegać się o tę pracę, odwiedź stronę www.pracuj.pl.

Zamieść ofertę

pracy, praktyki, szkolenia lub pracy za granicą:

zamieść ofertę