SPECJALISTA DS. PR

  • Praca
  • Kraków

Witryna internetowa STOWARZYSZENIE MANKO

Stowarzyszenie MANKO – Głos Seniora poszukuje kandydata na stanowisko Specjalista ds. Public Relations.

Obowiązki:

·        Budowanie tożsamości i wizerunku firmy

·        Planowanie i wdrażania strategii marketingowej oraz PR marki

·        Działania PR w mediach i w social mediach

·        Tworzenie materiałów prasowych oraz reklamowych

·        Kreatywne wspieranie zespołów sprzedażowych w zakresie działań promocyjnych oraz polityki wizerunkowej

Wymagania:

·        Zaangażowanie, komunikatywność, kreatywność, entuzjazm do podejmowania wyzwań

·        Odpowiedzialność, obowiązkowość oraz świetna umiejętność planowania własnej pracy

·        Łatwość w pisaniu tekstów (tzw. lekkie pióro)

·        Umiejętność analitycznego myślenia

·        Pasja w realizacji projektów marketingowych

·        Samodzielność w pracy

Stowarzyszenie oferuje:

·        Możliwość kreowania swojego stanowiska oraz organizacji pracy

·        Dużą samodzielność w zakresie powierzonych zadań

·        Możliwość wdrażania nowych pomysłów w działania marketingowe

·        Pracę w przyjaznej atmosferze

·        Uczestnictwo w rozwoju biznesowym Stowarzyszenia

Mile widziane Orzeczenie o stopniu niepełnosprawności

Prosimy o przesłanie CV na adres:

aplikacje@wszib.edu.pl

z tematem: nr ref: 212/2022

Aby ubiegać się o tę pracę, wyślij swoje dane e-mailem na aplikacje@wszib.edu.pl

Zamieść ofertę

pracy, praktyki, szkolenia lub pracy za granicą:

zamieść ofertę