Talent Sourcing Specialist

  • Kraków

Stanowisko : Talent Sourcing Specialist

Nazwa firmy:  INTITEK Polska Sp. z o.o.

Informacje o firmie: Najbardziej szalone projekty realizuje się poszerzając granice innowacji i postępu!

Zatrudniamy blisko 700 specjalistów we Francji, Polsce, Hiszpanii, Kanadzie, USA i Chinach.
Grupa Intitek doradza i towarzyszy swoim Klientom w transformacji cyfrowej.

Intitek Polska ze swoimi oddziałami w Poznaniu, Gdańsku, Warszawie i Krakowie jest jednym
z głównych graczy rynku outsourcingowego w Polsce. Działamy w obszarze specjalistycznych usług
z zakresu IT oraz inżynierii.

TWOJE OBOWIĄZKI
• Poszukiwanie i pozyskiwanie najlepszych kandydatów
z branży IT oraz inżynieryjnej metodą direct search
• Redagowanie ogłoszeń rekrutacyjnych na portalach społecznościowych
• Budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji
z kandydatami
• Ścisła współpraca z działami HR firmy

 WYMAGANIA

• Wykształcenie wyższe
• Znajomość metod oraz kanałów pozyskiwania kandydatów
• Znajomość aktualnych trendów na rynku pracy
• Znajomość języka angielskiego na poziomie B2/C1
• Znajomość innych języków obcych będzie
dodatkowym atutem
• Wysoko rozwinięte kompetencje interpersonalne
• Umiejętność pracy pod presją czasu

OFERUJEMY

• Możliwość zdobycia cennego doświadczenia i uczestniczenia w rozwoju firmy
• Przyjazne środowisko pracy i miłą atmosferę
• Udział w międzynarodowych projektach
• Prywatną opiekę medyczną
• Elastyczny czas pracy
• Kartę Multisport

Proszę o aplikowanie przez formularz:

Aby aplikować, prześlij swoje dane e-mailem na aplikacje@wszib.edu.pl