TikToker / TikTokerka portalu Interia.pl

INTERIA.PL Sp. z o.o.

Twój zakres obowiązków:

  • Prowadzenie konta na TikToku: publikowanie treści, tworzenie wideo,
  • Nagrywanie i montaż materiałów wideo na TikToka i inne platformy (Facebook, Instagram),
  • Śledzenie trendów na TikToku i innych platformach,
  • Współpraca z redakcjami.

Nasze wymagania:

  • Umiejętność nagrywania i montażu wideo w różnych formatach,
  • Swoboda, naturalność i śmiałość występowania przed kamerą,
  • Kreatywność,
  • Dyspozycyjność (w tym gotowość na częste wyjazdy, także w weekendy),
  • Znajomość TikToka (doświadczenie w prowadzeniu konta mile widziane),
  • Doskonałe posługiwanie się językiem polskim,
  • Umiejętność pracy indywidualnej oraz w zespole,
  • Otwartość i elastyczność.

To oferujemy:

  • Pracę w jednej z największych grup medialnych w Polsce,
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Możliwość uczestniczenia w najważniejszych wydarzeniach kulturalnych i rozrywkowych w Polsce (festiwale, plany filmów i seriali),
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Niekorporacyjną, swobodną i kreatywną atmosferę – start-up’owy klimat w połączeniu z możliwościami i stabilnością dużej firmy.

Benefity:

  • Dofinansowanie zajęć sportowych,
  • Prywatna opieka medyczna,
  • Dofinansowanie nauki języków,
  • Ubezpieczenie na życie,
  • Możliwość pracy zdalnej,
  • Owoce,
  • Zniżki na firmowe produkty i usługi,
  • Spotkania integracyjne,
  • Brak dress code’u,
  • Kawa / herbata,
  • Parking dla pracowników,
  • Strefa relaksu,

Zamieść ofertę

pracy, praktyki, szkolenia lub pracy za granicą:

zamieść ofertę