Staż w dziale Marketingu

• Praca

Witryna internetowa Vasco Electronics

Poszukujemy stażysty/ki lub praktykanta/tki do naszego działu marketingu!
W Vasco od 2008 roku zajmujemy się łamaniem barier językowych, poprzez tworzenie oraz sprzedaż elektronicznych tłumaczy. Jesteśmy polską firmą, która wywodzi się z Krakowa, ale od lat działamy na całym świecie.

Wiemy, że dzięki przełamywaniu utartych schematów możemy tworzyć innowacyjną firmę i wyjątkowe produkty. Zmiany postrzegamy jako możliwości rozwoju. Nowe rozwiązania wprowadzamy nie tylko w naszych produktach, ale też w procesach i metodach pracy – wszystko po to aby nasza praca była jak najefektywniejsza.

Zostań częścią międzynarodowego zespołu pełnego doświadczonych specjalistów z różnych obszarów. Pracujemy na wielu rynkach, więc każdy dzień przynosi nowe możliwości, a Twoje pomysły mogą mieć realny wpływ na naszą komunikację i rozwój marki.

Jeśli jesteś osobą, która nie boi się wyzwań i chce rozwijać się w twórczym, proaktywnym i zaangażowanym środowisku – czekamy na Twoje zgłoszenie!

Miejsce pracy: Kraków

Tryb pracy: stacjonarny

Etat: ¾ etatu lub pełny etat

Twoim zadaniem w tej roli będzie wielowymiarowe wsparcie działu marketingu min.:

• Ustawianie mailingów,
  • Walidacja afiliacji,
  • Zarządzanie materiałami drukowanymi w marketingu,
  • Zarządzanie gadżetami,
  • Aktualizacja biura prasowego online (dodawanie informacji prasowych/newsow),
  • Weryfikacja przychodzących ofert,
  • Wsparcie eventów,

Nasze oczekiwania:

• Podstawowa wiedza w zakresie marketingu,
  • Pomysłowość i kreatywność,
  • Chęć rozwoju i poszerzania wiedzy,
  • Proaktywność i zaangażowanie w pracy,
  • Zorganizowanie,
  • Status studenta,
  • Polski i Angielski min. B2,

Mile widziane:

• Wcześniejsze doświadczenie pracy w marketingu,

Oferujemy:

• Opartą na wartościach kulturę organizacyjną i nieformalną atmosferę,
  • Duży wpływ na kształt pracy zespołu,
  • Multisport Light,
  • Opiekę zdrowotną Allianz,
  • Elastyczny czas pracy,
  • Budżet szkoleniowy,
  • Dodatkowe dni wolne,
  • Dofinansowanie okularów korekcyjnych 1000 zł,
  • Pełny, wysokiej jakości sprzęt do pracy,
  • Ubezpieczenie na życie PZU na ciekawych warunkach,
  • Częste integracje,
  • Atrakcje w biurze tj. PS5 + VR2, biuro przyjazne zwierzętom, przekąski i owoce w biurze,
  • Parking przy biurze

Zadanie
Wykonanie poniższego zadania jest OBOWIĄZKOWE, żeby wziąć udział w naszej rekrutacji, nie rozpatrujemy zgłoszeń bez wykonanego zadania:

Stwórz krótką koncepcję kreatywną kampanii marketingowej (+ key visual) dla wybranego produktu elektronicznego (np. masażer przenośny lub dowolny produkt elektroniczny), uwzględniając różne kanały komunikacji (np. social media, strona internetowa, reklamy display). Na 2 rynkach. Kandydat może przedstawić swoje pomysły w formie prezentacji.

Cel Kampanii:

Celem kampanii jest zwiększenie świadomości marki oraz sprzedaży danego produktu.

Grupa Docelowa:

Podróżnicy w wieku 40-60 lat, aktywni zawodowo, zainteresowani zdrowym stylem życia, podróżami oraz nowoczesnymi technologiami.

Rynki: Polska i Niemcy

Prosimy o przesłanie CV na adres:

aplikacje@wszib.edu.pl

z tematem: nr ref: 83/Staż w dziale Marketingu