27 mar '24

Excel dla studentów: zbuduj mocne umiejętności arkusza kalkulacyjnego

Mapa niedostępna

Data/Czas
Date(s) - 27/03/2024 - 10/04/2024

Opis szkolenia

Szkolenie z Excela skupiać się będzie na nauce różnych funkcji takich jak na przykład formuły zliczające i wyszukujące, które są niezbędne dla efektywnego korzystania z arkusza kalkulacyjnego. Studenci będą mieć okazje nauczyć się wykonywać operacje matematyczne i korzystać z funkcji logicznych. Po zakończeniu szkolenia uczestnicy będą pewnie posługiwać się Excelem, co pozwoli im efektywniej zarządzać danymi i analizować informacje w ramach swoich obowiązków. Szkolenie Excel dla studentów: zbuduj mocne umiejętności arkusza kalkulacyjnego, będzie podzielone na dwie części. Pierwsza część szkolenia odbędzie się 27 marca, natomiast kontynuacja zaplanowana jest na 10 kwietnia 2024.

Do kogo skierowane jest szkolenie?

Szkolenie skierowane jest do wszystkich chętnych studentów WSZiB, którzy chcą podnieść swoje umiejętności z Excela.

Informacje o szkoleniu

Data szkolenia cz. 1: 27 marca 2024 (środa)

Data szkolenia cz. 2: 10 kwietnia 2024 (środa)

Godz.: 14:00 – 16:00

Miejsce: al. Kijowska 14, sala 313K.

Prowadząca

Aneta Kornio – Senior Data Analyst w Aon

Pracuje w Aon na stanowisku Senior Data Analyst. Excel, Power Query i Power BI to jej główne narzędzia pracy. Z ich pomocą codziennie zamienia przytłaczające ilości danych w czytelne i przystępnie podane raporty i analizy oraz buduje narzędzia usprawniające pracę swoją i innych.

Certyfikaty

Każdy uczestnik, który weźmie udział w części 1, jak i części 2 szkolenia otrzyma certyfikat.

Ilość miejsc jest ograniczona!

Szkolenie jest całkowicie BEZPŁATNE!

*W razie problemów z zapisami prosimy o kontakt z Biurem Promocji i Przedsiębiorczości:

+(48) 12 635 68 10 lub +(48) 609 694 958

WSZYSTKIE MIEJSCA ZOSTAŁY JUŻ ZAREZERWOWANE!

Dziękujemy za tak liczne zainteresowanie!

Rezerwacje

To wydarzenie jest już w całości zarezerwowane.