15 cze '23

Excel jako kluczowa umiejętność w biznesie

Excel jako kluczowa umiejętność w biznesie
Mapa niedostępna

Data/Czas
Date(s) - 15/06/2023
14:00 - 15:30


„Excel jako kluczowa umiejętność w biznesie – praktyczne zastosowanie arkusza kalkulacyjnego w przyszłej pracy” – Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości zaprasza na szkolenie online organizowane wraz z krakowską korporacją Aon.

Spotkanie „Excel jako kluczowa umiejętność w biznesie – praktyczne zastosowanie arkusza kalkulacyjnego w przyszłej pracy” odbędzie się już  15 czerwca 2023 o godzinie 14:00 na platformie MS TEAMS.

 

Opis szkolenia

Szkolenie jest  przeznaczone dla osób, które chcą rozpocząć swoją przygodę z Excel’em! Podczas spotkania zdobędziesz przydatną wiedzę dotyczącą pracy z arkuszem kalkulacyjnym. Nauczysz się zasad korzystania z najpopularniejszych formuł (wprowadzenie, blokowanie zakresów) oraz wybranych formuł zliczających (SUM, COUNT, AVERAGE) wraz z ich warunkowymi odpowiednikami (SUMIF, COUNTIF, AVERAGEIF). Nauczysz się także formuł wyszukujących (VLOOKUP). Szkolenie to jest istotne zwłaszcza dla studentów chcących zdobyć umiejętności, które mogą zaowocować w przyszłej karierze zawodowej w finansach, administracji, technologii lub innych dziedzinach wymagających pracy z arkuszami kalkulacyjnymi.

 

Prowadzący

Sebastian Grochowski
Finance Reporting and Automation Manager
Doświadczony Manager z 8-letnim stażem w obszarze automatyzacji procesów biznesowych. Analityk i trener Excel/VBA.

 

Certyfikat

Każdy uczestnik otrzyma certyfikat potwierdzający udział w szkoleniu.

 

Link do spotkania

Każdy, kto dokonał rezerwacji poprzez naszą stronę, link do spotkania otrzymał w wiadomości potwierdzającej rezerwację.  Wystarczy kliknąć w podlinkowany fragment tekstu – MS TEAMS.

Link do spotkania wklejamy również tutaj: http://bitly.pl/saV1f

 

Rezerwacje

Rezerwacje na to wydarzenie są już niedostępne.


Zamieść ofertę

pracy, praktyki, szkolenia lub pracy za granicą:

zamieść ofertę