7 mar '24

Jak dbać o swoją energię i mieć czas na ważne rzeczy?

Mapa niedostępna

Data/Czas
Date(s) - 07/03/2024
12:15 - 12:55

Każdy z nas ma taką samą liczbę godzin do wykorzystania w ciągu doby. Często skarżymy się jednak na brak czasu. Czy to rzeczywiście chodzi o czas? A może o brak energii do podjęcia działania?
W trakcie tego spotkania porozmawiamy o tym skąd czerpać energię do działania, jak o nią dbać. Przyjrzymy się również „pożeraczom” naszej energii. Sprawdzimy czy gloryfikowany multitasking, to dobre zjawisko czy też nie. Poznamy techniki zarządzania sobą w czasie.

Prowadzący: dr Karolina Strzelczyk

Z zawodu HR-owiec, trener biznesu, z wykształcenia psycholog oraz doktor nauk społecznych w zakresie psychologii. Pełni rolę Head of People w Ailleron oraz jest wykładowcą akademickim w Wyższej Szkole Zarządzania i Bankowości w Krakowie. Z zawodowej perspektywy, pasjonuje się ludzkim podejściem do zarządzania, profesjonalną psychologią pozytywną i job craftingiem.
Od 16 lat wspieram firmy w Polsce i na świecie, od start-upów po wielomiliardowe organizacje międzynarodowe, w regionie EMEA, APAC i USA w osiąganiu i realizacji celów biznesowych.
W swojej pracy korzysta z odkryć nauki, które sprawdzają się w praktyce. W sposób konkretny łączy wiedzę z doświadczeniem komercyjnym, przekazując ją zarządom, menedżerom, pracownikom, ucząc, jak pracować mądrze i efektywnie.

Rezerwacje

Rezerwacje na to wydarzenie są już niedostępne.