23 lis '23

Nie mam czasu na nic. Warsztat z zarządzania sobą w czasie.

Mapa niedostępna

Data/Czas
Date(s) - 23/11/2023
11:45 - 12:30

Doba ma 24 godziny. Dla każdego. Dlaczego więc niektórzy „mają czas”, a inni nie? W czasie spotkania zostanie omówiona kwestia efektywnego wykorzystywania czasu. Uczestnicy poznają najczęstsze „pożeracze czasu”, paradoks perfekcjonizmu oraz problem prokrestynacji.

Prowadzący: dr Justyna Michniak-Szladerba

Prodziekan Wydziału Nauk Stosowanych, Pełnomocnik JM Rektora ds. Kół Naukowych oraz adiunkt w Wyższej Szkole Zarządzania i Bankowości w Krakowie. Autorka publikacji naukowych z obszaru zarządzania ludźmi oraz pracy doktorskiej na temat kształtowania zachowań etycznych pracowników. Specjalista ds. komunikacji interpersonalnej oraz zarządzania wizerunkiem.  Prowadząca podcast „Serce i Rozum, czyli wszystko o komunikacji i psychologii w biznesie”.

Rezerwacje

To wydarzenie jest już w całości zarezerwowane.