16 maj '24

Praca w zawodach technicznych/inżynierskich/IT – jak jej szukać z głową? 

Praca w zawodach technicznych/inżynierskich/IT – jak jej szukać z głową? 
Mapa niedostępna

Data/Czas
Date(s) - 16/05/2024
09:00 - 10:00


Celem warsztatu jest zapoznanie uczestników z informacjami o rynku pracy oraz nabycie umiejętności kreowania wizerunku osobistego „Marka to Ty”. Podczas spotkania uczestnicy zyskają wiedzę z zakresu technik i metod poszukiwania pracy oraz wykorzystania ich w praktyce. Co więcej, uczestnicy będą mogli popracować nad analizą ogłoszeń o pracę i dokonać wyboru odpowiedniej oferty dla siebie. Spotkanie ma na celu rozbudzenie wśród uczestników proaktywnej postawy i samodzielności. 

Magdalena Knapik-Woch 

Absolwentka wydziału Zarządzania i Marketingu oraz Studiów Podyplomowych o specjalizacji – Zarządzanie Zasobami Ludzkimi WSZiB w Krakowie. Z zamiłowania do pracy z ludźmi: trener, szkoleniowiec, projektant kariery/biznes konsultant.  

Na stałe związana ze Studenckim Kołem Naukowym Negocjacji BATNA działającym przy WSZiB w  Krakowie. Certyfikowany projektant kariery/biznes konsultant metodologii Akademii Career Design.   

Specjalista ds. personalnych. Jej motto brzmi „Pracuj nad sobą, dla siebie, bo tylko od Ciebie zależy, gdzie będziesz jutro”. Prowadzi warsztaty edukacyjne z zakresu rozwoju umiejętności miękkich, które są dziś potrzebne do prawidłowego funkcjonowania w różnych sytuacjach życiowych jak i zawodowych. 

 

Rezerwacje

Rezerwacje na to wydarzenie są już niedostępne.


Zamieść ofertę

pracy, praktyki, szkolenia lub pracy za granicą:

zamieść ofertę