5 Mar '20

Publiczne wystąpienie- jak się do niego przygotować?

Mapa niedostępna

Data/Czas
Date(s) - 05/03/2020

WSZiB Kraków

Publiczne wystąpienia to bardzo ważny element nie tylko w wielu zawodach, ale też w życiu codziennym,

np. podczas odpowiedzi w szkole, egzaminów na studiach, rozmów kwalifikacyjnych do pracy.

Na atrakcyjność wystąpienia składa się wiele elementów – od naszego wyglądu, znajomości tematu,

o którym mówimy, po sposób mówienia, opanowanie tremy i atmosferę jaką udało nam się wytworzyć podczas rozmowy czy prezentacji.

Zatem kluczową kwestią dla każdej osoby chcącej zainteresować swą publiczność staje się właściwe przygotowanie prezentacji.

Prowadzący:

dr inż. Dominika Woźny

Doktor nauk ekonomicznych, Prodziekan Wydziału Zarządzania i Informatyki WSZiB w Krakowie, wykładowca przedmiotów związanych z zarządzaniem i marketingiem. Swoje zainteresowania badawcze koncentruje głównie wokół zachowań nabywców oraz czynników je kształtujących.

Rezerwacje

Rezerwacje na to wydarzenie są już niedostępne.