23 lis '23

Spersonalizowane CV kluczem do kariery. CV – bez tajemnic.

Mapa niedostępna

Data/Czas
Date(s) - 23/11/2023
09:45 - 10:20

Wykład skierowany do wszystkich aktywnych poszukiwaczy pracy, osób rozpoczynających swoją ścieżkę kariery zawodowej jak również do „weteranów”, którzy są na etapie zmienny dotychczasowej pracy zawodowej na „coś” zupełnie nowego. Głównym celem wykładu jest udzielenie uczestnikom wskazówek, co powinno zawierać poprawnie napisane CV, aby było ono na tyle atrakcyjne dla potencjalnego pracodawcy, że zaowocuje zaproszeniem na kolejny etap rekrutacji, czyli- rozmowę kwalifikacyjną.

Prowadzący: Magdalena Knapik- Woch
Z zamiłowania do pracy z ludźmi: trener, szkoleniowiec, projektant kariery/biznes konsultant, specjalista
ds. szkoleń. Doradca Zawodowy. Absolwentka wydziału Zarządzania i Marketingu oraz Studiów Podyplomowych o specjalizacji – Zarządzanie Zasobami Ludzkimi WSZIB w Krakowie. Na stałe związana ze Studenckim Kołem Naukowym Negocjacji BATNA działającym przy WSZIB w Krakowie. Certyfikowany projektant kariery/ biznes konsultant metodologii Akademii Career Design. Specjalista ds. personalnych.

Rezerwacje

Rezerwacje na to wydarzenie są już niedostępne.