23 lut '23

Systemy operacyjne – od … po współczesność.

Mapa niedostępna

Data/Czas
Date(s) - 23/02/2023
11:00

W trakcie spotkania poznasz historię systemów operacyjnych, by w następnej części dotrzeć do miejsca, w którym doświadczysz różnych sposobów ich uruchamiania.

Dr inż. Tomasz Wojdyński, prof. WSZiB

Doktor inżynier nauk technicznych, profesor w Wyższej Szkole Zarządzania i Bankowości w Krakowie, Dyrektor działu IT, wieloletni administrator systemów IT, kierownik projektów software’owych oraz Product Owner. Autor projektów unijnych w zakresie infrastruktury IT, oprogramowania do zarządzania uczelnią oraz wspomagania osób z niepełnosprawnościami. Członek zespołu badawczo-wdrożeniowego ES3 z siedzibą w Escuela Técnica Superior de Ingeniería Informatica Universidad de Sevilla i współautor publikacji z zakresu Blockchain, RPA, inżynierii oprogramowania oraz nowoczesnych narzędzi i technik w nauczaniu.

Rezerwacje

Rezerwacje na to wydarzenie są już niedostępne.