15 cze '23

Sztuka prezentacji, czyli co przyszły inżynier powinien wiedzieć o publicznych wystąpieniach.

Mapa niedostępna

Data/Czas
Date(s) - 15/06/2023
09:00

Prezentacja jest jedną z najważniejszych form komunikowania się, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Sztuka prezentacji to niezwykle przydatna umiejętność, która polega na właściwym przygotowaniu się do publicznego wystąpienia, opanowaniu stresu i przeprowadzeniu prezentacji w taki sposób, aby zainteresować odbiorców. Odpowiednie kompetencje prezentera to klucz do osiągnięcia założonych celów publicznego wystąpienia. Jak zatem stworzyć przekonującą prezentację, zaciekawić słuchaczy i zwiększyć swoją pewność siebie na scenie?

Dr inż. Dominika Woźny, prof. WSZiB

Prodziekan Wydziału Zarządzania, Finansów i Informatyki; kierunek: Finanse i Rachunkowość. Doktor nauk ekonomicznych, wykładowca przedmiotów związanych z zarządzaniem i marketingiem. Swoje zainteresowania badawcze koncentruje głównie wokół zachowań nabywców oraz czynników je kształtujących.

Rezerwacje

Rezerwacje na to wydarzenie są już niedostępne.